Wspólnoty Mieszkaniowe

Zespół naszej kancelarii świadczy pomoc także wspólnotom mieszkaniowym poszukującym wsparcia w sprawach związanych zarówno z jej członkami jak i deweloperami. Udzielamy kompleksowej pomocy obejmującej zarówno doradztwo, jak i reprezentowanie naszych klientów przed wszelkiego rodzaju organami. Świadczymy także pomoc w zakresie porad związanych z szeroko pojętym zarządzaniem wspólną częścią nieruchomości i w wielu innych sprawach, mogących wymagać wsparcia prawnego ze strony naszej kancelarii.

Obsługa prawna wspólnot mieszkaniowych

W ramach naszej działalności zajmujemy się przede wszystkim doradztwem w zakresie praw i obowiązków członków wspólnoty mieszkaniowej. W ramach pomocy do realizowanych przez nas czynności należy także sporządzanie i opiniowanie umów cywilnoprawnych oraz doradztwo w zakresie sprawowania zarządu nieruchomością wspólną, które obejmują zarówno remonty, jak i różnego rodzaju inwestycje. Poza usługami obejmującymi porady prawne zajmujemy się także dochodzeniem uprawnień wynikających z rękojmi oraz gwarancji, a także reprezentowaniem w sporach z deweloperami oraz firmami zajmującymi się świadczeniem różnego rodzaju usług. Z naszej reprezentacji mogą Państwo skorzystać także przed sądami powszechnymi i administracyjnymi oraz organami administracji państwowej i samorządowej. Tak rozbudowana oferta pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi, z których mogą skorzystać zarówno wspólnoty mieszkaniowe znajdujące się na terenie Warszawy, jak i Dąbrowy Górniczej, gdzie znajdują się nasze biura.

Mają Państwo dodatkowe pytania związane z zakresem świadczonej przez nas pomocy prawnej wspólnotom mieszkaniowym? Zachęcamy do skontaktowania się z nami pod numerem telefonu 792 55 99 39 lub adresem mailowym biuro@krzysztofbogusz.pl. Pozostajemy do Państwa dyspozycji także w siedzibie naszej kancelarii przy al. Bohaterów Września 9 w Warszawie oraz filii w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Kopernika 42/6, gdzie uzyskają Państwo więcej szczegółowych informacji i skorzystają z pomocy naszych prawników.