Prawnik – Porady prawne – Obsługa prawna spółek i firm – Warszawa Ochota

W ramach prowadzonej praktyki radca prawny Krzysztof Bogusz świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Pomagamy uzyskać odszkodowanie, prowadzimy sprawy gospodarcze, rodzinne (rozwód, alimenty, kontakty z dzieckiem) czy też wspieramy pokrzywdzonych w sprawach karnych.

Usługi prawne i porady prawne wykonujemy przy zaangażowaniu grona współpracowników: radców prawnych, adwokatów, aplikantów radcowskich i adwokackich, rzeczoznawców majątkowych, doradców podatkowych i komorników.

Oferujemy swoim Klientom szeroki zakres pomocy i najwyższe standardy świadczenia usług. Wiedza merytoryczna, kompetencje i doświadczenie zespołu oraz skuteczność w działaniu sprawiają, że realizujemy zarówno złożone projekty zlecane przez duże publiczne i prywatne podmioty gospodarcze, jak również rozwiązujemy wszelkie problemy Klientów indywidualnych.

Prowadzenie biznesu wymaga często posiłkowania się opiniami czy uzyskiwania porad od specjalistów z wielu dziedzin. Nasza obsługa prawna firm i spółek polega przede wszystkim na konsultowaniu pism i umów, a także ich przygotowaniu. Jakie jeszcze usługi wchodzą w jej skład?

Obsługa prawna spółek i firm w Warszawie

W ramach wykonywanej obsługi firm i spółek przygotowujemy oraz opiniujemy dokumentację biznesową, prowadzimy spory sądowe, doradzamy w kwestiach związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa oraz jego sytuacją finansową. Reprezentujemy też klientów w sprawach upadłościowych czy restrukturyzacyjnych.Ponadto obsługa klientów kancelarii obejmuje dochodzenie należności z tytułu umów lub roszczeń w związku z ich niewykonaniem. Sporządzamy także akty wewnętrzne firm i spółek t.j. regulaminy czy statuty.

Usługi dla podmiotów publicznych i prywatnych

W kancelarii świadczymy usługi zarówno dla przedsiębiorców prywatnych, jak i podmiotów sektora publicznego. Często obsługa firm i spółek polega na długofalowej pomocy w wielu aspektach biznesowych.