Prowadzimy pełen zakres pomocy prawnej dotyczący prawa pracy. Przygotowujemy i weryfikujemy dokumenty, w szczególności :

  • umowy o pracę, wypowiedzenia, kontrakty menadżerskie oraz umowy o zakazie konkurencji
  • negocjacje pomiędzy pracownikami i pracodawcami (prawo pracy)
  • pomagamy w uzyskiwaniu pozwoleń oraz licencji, w szczególności z zakresu prawa przewozowego
  • doradzamy w przedmiocie zatrudniania cudzoziemców

W naszej kancelarii Klienci mogą skorzystać także z porady dotyczącej następujących spraw: zawierania i rozwiązywania umów, urlopów wypoczynkowych, zwolnień grupowych, wypadków w miejscu zatrudnienia, mobbingu, zaległych wynagrodzeń, pomocą w egzekwowaniu roszczeń w przypadku złamania zakazu konkurencji czy możliwych sposobach wsparcia prawnego dla osób niepełnosprawnych lub kobiet w ciąży.

Udzielamy porad prawnych, jak również reprezentujemy pracowników i pracodawców przed sądem.

Zajmujemy się również sporządzaniem pozwów, apelacji, zażaleń oraz pomocą w rozmowach i zawieraniu ugody z pracodawcą. Zapewniamy także wsparcie przedsiębiorstwom, świadcząc usługi sporządzania regulaminów i umów, wdrażając RODO, przeprowadzając audyty czy rozwiązując spory pracownicze.

Mają Państwo inne pytania obejmujące prawo pracy? Nasi radcowie odpowiedzą na wątpliwości i doradzą w każdej sprawie. Z konsultacji mogą Państwo skorzystać w naszym biurze przy Alei Bohaterów Września 9 w Warszawie – możliwe jest także skontaktowanie się z pracownikami naszej kancelarii pod numerem telefonu 792 55 99 39 lub adresem mailowym biuro@krzysztofbogusz.pl.