Kancelaria posiada bogate doświadczenie i udziela pomocy pokrzywdzonym w wyniku przestępstw, w tym oskarżycielom posiłkowym i prywatnym oraz powodom cywilnym.

W ramach praktyki sporządzamy prywatne, jak i subsydiarne akty oskarżenia, występujemy w imieniu pokrzywdzonych z roszczeniami pieniężnymi pozostającymi z ścisłym związku z zaistniałym przestępstwem, reprezentujemy Klientów zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, jak również w postępowaniu sądowym.

W naszej kancelarii uzyskają Państwo pomoc z różnych gałęzi prawa karnego. Zajmujemy się zarówno obroną oskarżonych w sprawach o przestępstwa gospodarcze, jak i skarbowe, podatkowe oraz finansowe. Oznacza to, że nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc w kwestii doradztwa, a także reprezentowania osób obwinionych o oszustwa kapitałowe, pranie brudnych pieniędzy czy utrudniania dochodzenia roszczeń wierzycieli, a także przeciwko mieniu i wiarygodności dokumentów oraz obrotowi pieniędzmi i papierami wartościowymi.

W ramach prawa karnego zajmujemy się także obroną osób, przed którymi postawiono zarzuty rozpowszechniania fałszywych lub nierzetelnych informacji, składania zleceń lub zawierania transakcji wprowadzających, lub mogących wprowadzić w błąd czy ujawniania i wykorzystywania informacji poufnej.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub potrzebują pomocy w nieco innej sprawie, zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszej kancelarii. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 792 55 99 39 oraz adresem mailowym biuro@krzysztofbogusz.pl, pod którymi uzyskają Państwo odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.